Sertificēta fizioterapeite Inga Miglāne-Siliņa

Darba laiki: Pirmdienās un trešdienās no plst. 16:00-19:00.

PIERAKSTS 28454570

Fizikālā medicīna

 • Lāzerterapija
 • Magnētterapija
 • Ultraskaņas terapija
 • Elektroferēze

Pakalpojumi :

 • Teipings ir speciāla elastīgu, pašlīmējošu saišu līmēšanas metode organisma fiziskā stāvokļa uzlabošanai. Fizioterapeits uz 2-3 dienām piestiprina jūsu ķermeņa daļai tieši pie ādas speciālu elastīgu saiti. Tādējādi saite palīdz muskuļiem kustību laikā, pasargā no pārmērīgas slodzes un uzlabo locītavu stabilitāti. Šāda metode nodrošina pareizu muskuļu un locītavu darbību, kā arī mazina tūsku un sāpes.
 • Vingrošana grūtniecēm ieteicama, sākot ar 12.grūtniecības nedēļu un sastāv no vingrojumiem, kas palīdz topošajām māmiņām stiprināt muskulatūru un īpaši trenēt iegurņa pamatni, relaksēties, kā arī palīdz iemācīties pareizi elpot, kas, savukārt, tālāk noder dzemdību procesā, lai bērniņš viegli nāktu pasaulē.Fizisks treniņš grūtniecības laikā ir ļoti svarīgs un nepieciešams , lai sagatavotos dzemdības paredzamās fiziskas un emocionālās spriedzes pārvarēšanai. Nodarbība sastāv no iesildīšanas daļas, spēka un lokanības vingrinājumiem,elpošanas tehnikas un stiepšanās vingrinājumi, kā arī liela uzmanība veltīta grūtnieces stājai, kura šajā laikā izmainās, jo palielinās svars, gravitācijas centrs novirzās uz leju vai priekšu un paliek grūtāk noturēt pareizu stāju. Pareiza stāja ļauj izvairīties no muguras sāpēm grūtniecības laikā un ir labaka skābekļa apgāde auglim. Vingrošana palīdz labāk justies gan grūtniecības laikā, gan pēc dzemdībām palīdz ātrāk atgūt formu. Topošās māmiņas arī tiek apmācītas veikt ikdienas darbus, lai maksimāli saudzētu muguru.
 • Koriģējošā vingrošana bērniem

Šajā nodarbībā iekļauti plecu joslas, muguras un vēdera preses spēka, stiepšanās un līdzsvara vingrojumi, kā arī dziļās muskulatūras treniņš, kas notur mugurkaulu pareizā stāvoklī. Nodarbība veidota tā, lai nostiprinātu bērna vispārējo fizisko sagatavotību. Vingrošana notiek individuāli.

Nodarbības ilgums 30min – 1h

 • Bobata terapija zīdaiņiem

Bobata (Bobath) terapija ir kustību terapijas nodarbība mazuļiem no 3mēn līdz 1 gada vecumam. Uzsvars tiek virzīts uz ķermeņa viduslīniju, kustību simetriju. Nodarbības laikā mazulis aktīvi līdzdarbojas un iepazīst savu ķermeni, veido jaunas kustību iemaņas, stabilizē ķermeni, attīsta līdzsvara izjūtu, kustību koordināciju un normalizē muskulatūras tonusu.

Šī terapija balstīta uz kustību un smadzeņu savstarpējo saikni.

Bobata terapija ieteicama arī gadījumos, ja bērnam ir:

 • Neiroloģiski traucējumi,
 • Muskulatūras disbalanss,
 • Muskulatūras tonusa izmaiņas,
 • Psihomotorās attīstības traucējumi vai tās kavēšanās,
 • Ja bērns cietis no skābekļa trūkuma grūtniecibas vai dzemdību laikā.
 • Ārstnieciskā masāža uzlabo ķermeņa fizisko stāvokli, kā arī atjauno garīgu un emocionālu līdzsvaru.

Šo terapiju izmanto slimību ārstēšanai un profilaksei, tā atbrīvo jūs no fiziskas un garīgas pārslodzes. Procedūras laikā speciālists var veikt pilnu vai daļēju ķermeņa masāžu, kā arī izmantot citas terapeitiskas metodes.

Ārstnieciskā masāža ieteicama cilvēkiem pēc traumām, kā arī muskuļu un skeleta sistēmu saslimšanām rehabilitācijas periodā.

Ārstnieciskā masāža uzlabo asins un limfu atteci, atjauno ķermeņa kustīgumu, palīdz nervu, un citu saslimšanu ārstēšanā. Tā labvēlīgi iedarbojas uz muskuļiem, saitēm, kaulu sistēmu un ādu, kā arī mazina emocionālo spriedzi, kas var būt

sāpju cēlonis dažādās organisma sistēmās. Šī terapija palīdz atbrīvoties no sāpēm, pietūkumiem, spazmām un paātrina traumēto audu atjaunošanās procesu.